آرپوم ارائه دهنده انواع پوششهای اپوکسی و پلی اورتان وانواع افزودنی های بتن  |  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  |   02633510091 

پوشش اپوکسی CO-204 + هاردنر اپوکسی HA-12

پوشش اپوکسی CO-204 + هاردنر اپوکسی HA-12 از سری محصولات شرکت آراسته پوشش مهیا بوده که بر پایه رزین اپوکسی بیسفنول (Bisphenol A) و هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته (Modified Polyamine Hardener) تولید و ارائه می گردد. در ساختار این پوشش از هیچگونه حلال و رقیق کننده غیر واکنشگر استفاده نگردیده است تا در حد ممکن از کاهش خصوصیات شیمیایی آن جلو گیری به عمل آمده و ساختار پلیمری محصول در دراز مدت دچار تغییر ساختار و کاهش خواص پلیمری نگردد. با توجه به ویسکوزیته مناسب این محصول، امکان بکار گیری آن با الیاف های تقویت کننده، شیشه ،کربن،کولار، و ... وجود داشته و در پوشش های کامپوزیتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد مقاومت مکانیکی بالا و همچنین مقاومت شیمیایی این محصول امکان بکارگیری آن را در سطوح و محیط های شیمیایی میسر می سازد .میزان انعطاف پذیری این پوشش با افزایش دما زیاد گشته و این امر موجب می گردد که به راحتی بتواند تنش های حرارتی را تحمل نموده و دچار شکست و آسیب نگردد.
موارد مصرف:
پوشش کلیه سطوحی که در مجاورت مواد شیمیایی مانند اسیدها،قلیاها،الکل ها و نمک های متوسط هستند. پوشش سطوحی که در مجاورت آب یون کلر و آب شور قرار دارند. پوشش مخازن شیمیایی با استفاده از الیاف شیشه و به منظور ساخت گروت های اپوکسی در جهت تسطیح سطوح مختلف صنعتی.

پوشش کلیه سطوحی که در مجاورت مشتقات نفتی،روغن ها و بنزین و ...

t240

t240bbb

نکات فنی و ایمنی :
1 – بعد از استفاده از مواد درب مواد باقیمانده را محکم ببندید .
2 – قبل از استفاده از مواد در سطح مطمئن باشید که هیچگونه گرد و غبار و نم و رطوبت در سطح وجود ندارد .
3- قبل از استفاده مواد، سطح را از هر گونه چربی و آلودگی تمیز نمائید.
4 – در هنگام استفاده از مواد، از دستکش صنعتی و ماسک استفاده نمائید.

بسته بندی: این محصول 1کیلویی،11کیلوگرم و 33کیلو گرمی می باشد.


تائیدیه فنی
کلیه مشخصات فیزیکی،مکانیکی،الکتریکی،حرارتی و شیمیایی ارائه شده در این بروشور با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت اندازه گیری و تهیه گردیده است .

تماس با ما

  • کرج، مهرشهر ،فاز 4 ، بلوار 520، خیابان 522 غربی، پلاک 54
  • 02633510091
  • 02189779197
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • تـلــــگـــرام مــــا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن